Witamy w Dom nad wodospadem
Tel.: 790 790 397
W miejscowości, która leży w województwie Wielkopolskim w Nadarzycach znajdowały się bunkry wyposażone w szybkostrzelne działa. Ściany jednego z tych bunkrów miały grubość : 210 cm, stropu 190 cm, a jego załogo liczyła około siedemdziesięciu żołnierzy. Nieopodal tego właśnie bunkra znajdowało się kilka mniejszych bunkrów. Niegdyś bunkry te były schronem oraz miejscem przygotowań do ataku żołnierzy – dzisiaj jest wielka atrakcja dla nadarzyckich turystów, którzy przyjeżdżają do tej wioski w celach wypoczynkowych bądź też w celach poszerzenia swojej wiedzy historycznej.
Niewielu z nas wie, że Nadarzyce zapisały się w naszej historii, aby dowiedzieć się więcej rzeczy, ciekawych historii, interesujących faktów, należy po prostu to miejsce odwiedzić – z noclegiem nie ma żadnego problemu, ponieważ społeczność nadarzycka inwestuje w szeroko rozwiniętą agroturystykę - Dom nad wodospadem, która nie tylko umożliwia nocleg, ale jest bogata w różnego rodzaju atrakcje takie jak : poznanie historii Nadarzyc i okolic, zwiedzanie bunkrów, wycieczka nad zalewy Nadarzyckie, spływy kajakowe jeziorem bądź rzeką, różnego rodzaju atrakcje sportowe : gra w nogę czy w siatkę, kąpiel w jeziorze, grzybobranie i wiele, wiele innych.
Turyści bardzo doceniają spokój i ciszę tej malowniczej wsi i coraz częściej ją odwiedzają. Chcąc przyjechać do Nadarzyc na wakacje czy urlop należy poszukać w internecie jakiegoś noclegu, właściciele agroturystyk posiadają swoje strony internetowe, na których są zamieszczone zdjęcia, szczegółowe opisy oraz dane kontaktowe.