Witamy w Dom nad wodospadem
Tel.: 790 790 397

Zloty militarne Borne Sulinowo odbywają się co roku zazwyczaj w sierpniu i trwają około czterech dni. Cieszą się one bardzo dużą popularnością. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, do których należą prezentacja sprzętu militarnego , przejażdżki pojazdami na tankodromie , możliwość zakupienia różnorodnych pamiątek i gadżetów.Do tego bogata oferta gastronomiczna ,koncerty znanych wokalistów, plenerowa dyskoteka oraz wesołe miasteczko dla dzieci sprawia ,że odwiedzający Zlot nie mogą narzekać na nudę.

Impreza ta jest jedyna w swoim rodzaju i zapada w pamięć na bardzo długi czas. Rożnorodność atrakcji w pięknym otoczeniu, wypełnione kurzem i pyłem letnie dni, niesamowita atmosfera sprawiają , że dla większości uczestników zlot ten trwa o wiele za krótko. Uczestnicy zakwaterowują się w obozowisku Zlotu , natomiast obserwatorzy korzystają z bogateej oferty noclegowej; agroturystyki,campingi, pola namiotowe w Bornem Sulinowie i okolicy w tym w Nadarzycach. .

W Nadarzycach oprócz samego noclegu gospodarze agroturystyk zapewniają swoim gościom wiele atrakcji.Każdy może spędzić tam miło czas.Ci którzy cenią sobie relaks, odpoczynek, ciszę oraz spokój mogą pospacerować po pięknym lesie,zbierać grzyby, łowić ryby czy leniuchować na plaży.Ci którzy nie potrafią siedzieć w miejscu mogą popływać kajakiem lub pojeździć rowerem. Wieczorem ognisko , śpiew i tańce. Do tego odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ciekawych ludzi, śledzenie kart historii to kolejny powód aby przyjechać do Nadarzyc.