Witamy w Dom nad wodospadem
Tel.: 790 790 397

Agroturystyka NadarzyceAgroturystyka położona w miejscowości Nadarzyce, to urokliwe miejsce z dala od zgiełku miasta. Idealnemiejsce na odpoczynek, w którym można się wyciszyć i zrelaksować. Otaczająca natura, piękne krajobrazy i spokójcharakterystyczny dla małych wsi, to wszystko czego potrzeba aby móc się zresetować. Jeżeli masz ochotę oderwać sięod codzienności z rodziną czy znajomymi jest to idealne miejsce na wypoczynek. Goście dostają do dyspozycjidwupiętrowy dom, z kuchnią, sypialniami, łazienkami i miejscem do zorganizowania grilla.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek nie zabraknie tu atrakcji. Dzięki swojemu położeniu, agroturystykama dostęp do wielu ciekawych form spędzania czasu. Nadarzyce leżą nad rzeką Piławą, dzięki czemu można na miejscuwybrać się nawet na całodniowy spływ kajakowy. Trasa rzeki położona między Nadarzycami, Zdbicami i Szwecjąpozwala na podziwianie piękna natury oraz obserwowanie dzikiej zwierzyny. W czasie spływu przewidziane sąprzystanki na ognisko i posiłek. Po zakończeniu trasy w Szwecji, goście mają czas na zabawę przy ognisku a następniesą odbierani i odwożeni do agroturystyki.

W Zdbicach znajduje się skansen, w którym możemy podziwiać różne pojazdy militarne np. czołg T-34.Również na trasie Szwecja - Zdbice warto się na chwile zatrzymać. W lesie znajduje się tzw. Przesmyk śmierci. Wartopamiętać, że właśnie w tym miejscu toczyły się bitwy wojsk.

Niedaleko Nadarzyc położone jest Borne Sulinowo. Oryginalne miasteczko, w którym co roku w okresieletnim odbywa się zjazd pojazdów militarnych połączony z huczną zabawą. Uczestnicy zlotu mają okazję zobaczyćsprzęt militarny oraz przejechać się pojazdami na tankodromie. Miejscowość ta ściąga do siebie tysiące ludzi, możnaodwiedzić Militarną Izbę Muzealną. W budynku tym za czasów wojny stacjonowały oddziały Niemieckie, po wojniebudynek przeszedł w ręce Rosjan. Miasto odzyskało budynek dopiero w 1992 roku i rozpoczęło w nim praceremontowe. Pozostając w klimacie wojny, parę kilometrów od Nadarzyc, w miejscowości Brzeźnica-Kolonia znajdująsię bunkry, które służyły Rosjanom do przechowywania głowic atomowych.

Fani podziwiania dzikiej przyrody mogą odwiedzić zalewy Nadarzyckie. 203 ha powierzchni akwenuutrzymywana jest w stanie naturalnym i systematycznie są tam przeprowadzane akcje zarybienia. Zaraz obok możemyzobaczyć nieco tajemniczy rezerwat przyrody Diabli Skok. Występują tam rzadkie gatunki paproci oraz roślinygórskie. Wystające korzenie drzew owiane są mroczną legendą. Jaką? Dowiedz się sam odwiedzając Agroturystykę Nadarzyce.

Dla rodzin z dziećmi wybierających odpoczynek w Nadarzycach, możemy zaproponować wizytę w parkulinowym w Rudnicy. Zwłaszcza najmłodsi będą zachwyceni taką atrakcją. Park w którego skład wchodzi 5 tras, ponadkilometr długości oraz wiele przeszkód jest jednym z największych w naszym kraju. Dzięki otaczającym parkkrajobrazom i profesjonalnej obsłudze, jest to bezpieczna rozrywka dla rodzin czy grup integracyjnych. Z pewnością nikt nie będzie się nudził podczas urlopu w agroturystyce. Wiele atrakcji gwarantuje udanywypoczynek wśród pięknej dzikiej natury.